Typy vazeb diplomových a závěrečných prací

1. Tvrdé desky s digitální ražbou

Tvrdé desky v několika barvách – černá, tmavě modrá, azurová, bordó, tmavě zelená.

Díky digitální ražbě nejsme limitovaní fontem, lze použít téměř jakýkoli, který se Vám líbí. Barvu fólie pro digitální ražbu si můžete vybrat: zlatá, stříbrná, modrá, červená a zelená. U prací nad 50 listů je možné potisknout i hřbet. Tímto typem vazby můžeme svázat 20 až 340 listů standardního papíru (80 g/m2).

Objednat vazbu

2. Měkké desky s digitální ražbou

Měkké pružné desky v barvách bílá, černá, tmavě modrá a bordó, na které můžeme vytisknout téměř cokoli. Používáme stejné barvy fólií jako u tvrdých desek, tedy zlatou, stříbrnou, modrou, červenou a zelenou.

Do měkké vazby Vám svážeme práci, která má 20 až 80 listů. Práce do 80 listů vážeme do desek, které jsou jednodílné (tzv. UniCover Soft), práce nad 80 listů vážeme pouze do pevných desek Unicover Hard.

Objednat vazbu

3. Fóliové desky

Průhledné měkké desky s pevným hřbetem, které mají viditelnou první stranu. Do fóliových desek Vám můžeme svázat práci od 20 do 80 listů, práce nad 80 listů vážeme pouze do pevných desek Unicover Hard nebo kroužkové vazby.

Barvy hřbetů si můžete vybrat - černá, tmavě modrá, azurová - metalická, zelená, bordó a bílá.

Objednat vazbu

4. Kroužková vazba

Klasická, všem dobře známá kroužková vazba.

Plastový hřbet s fólií zepředu i zezadu. Takto většinou vážeme dokumenty pro Vaši vlastní potřebu - prezentace, seminární práce nebo třeba rodokmen Vaší rodiny. Vazba je vhodná pro práce do 200 listů.

Objednat vazbu

5. Drátěná vazba

Klasická drátěná kalendářová vazba, ale bez háčku na zavěšení.

Zepředu i zezadu je práce krytá fólií. Takto Vám svážeme maximálně 100 listů.

Objednat vazbu

6. Tkanicové desky

Tkanicové archivační desky.

Vhodné pro zkompletování diplomové práce a rozsáhlejších příloh.

Objednat vazbu